BATTLEKO Forum sitemize hoşgeldin !

Hemen aramıza katıl ve gerçek FreeToPlay PvP nin Tadını Çıkar..

Clan Tanıtım ELTx Mage ekibi olarak bizlerde BATTLEKO’dayız!!

ELT

New member
Merhaba arkadaşlar öncelikle tüm oyunculara başarılar dilerim herkese iyi oyunlar
FLAMESOFT EKİBİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ GÜZEL PERFORMANS LI BİR SERVER SUNDUKLARI İÇİN
ELTx Teamımız yaklaşık olarak 2 parti team olarak girmeyi düşünüyoruz 1.5 partimiz hazır diyelim 3 adet mage alınacaktıru eli sağlam olması şartıyla tek nova ciftlemeyi bilen yan skill atmasını bilen karıştırmadan teşekkürler

EKİBİMİZ :
ELTxMiRZAAA
ELTxCihanYURDAL
ELTxMoKoKo
ELTxJoavex
ELTxPassenger
ELTxCo1era
ELTxDUMANNNNNN
ELTxDOMERİNİCOOO

Yer06mafia

New member
Savaştan sonra karşı ırkın townuna 20 saniyede gider ts basar tüm partiyi toplar tek novada townu yerlebir ederdik eskiden ahhh eskiler ahhh.... Koş koş soluna döndüğün gibi 70 vurcan önüne hazır vur 60 ıda vur hayddaaaa vur vur ne varsa vur OBaaaa yapardık ne günlerdi be. Bi Np yağardı o kadar adam var mıydı burda derdik. tek adam olurduk şimdi yaş ilerledi pek pk çıkmıyorum yaşlandım o zamanlar 15 yaşındaydım klavyenin tuşlarına bi basardım pata küte ses çıkardı.... Ben Tsde silah çekeni bile gördüm bu oyunda da farma girmeyi planlıyorum bu swde cz de olamıycam. Ne kasarsam kÂr mantığına döndü oyun zengin oyunu oldu. Fakirlik başa bela. Oto Loot Bile alamıyoz artık :D

BATTLEKO Hakkında

BATTLEKO Yaklaşık 10 senedir sizlere PVP sektöründe HOMEKO - MYKO - FARM olarak bir çok hizmet sağlamıştır, Artık FLAMESOFT kalitesi ve yeni YÖNETİM kadrosu ile üstün bir hizmet sağlamaya 2021 yılı itibariyle başlıyoruz, destekçilerimize teşekkürler

BATTLEKO Hakkında

ACS miz FLAMESOFT'a ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

• FACEBOOK
  • GMAİL
  • BATTLEKO Hakkında

Farm denince akla gelen sunucu..