BATTLEKO Forum sitemize hoşgeldin !

Hemen aramıza katıl ve gerçek FreeToPlay PvP nin Tadını Çıkar..

oyunu yukleyemedim

balky

New member
ben bugun gordum sitenizi. client yuklemek istedim. dosyayı indirdi ama yukledikten sonra çalıştıramadım hata verdin. sonrada exe dosyası kayboldu. yuklemek için yol gösterici bir konu var mı? yada bu hatanın çözümü?
not: üstelik kurdugum klasörü kaldıramıyorumda. nasıl bişeyse artık. ne iobit lisytesinde var nede program ekle kaldırda gözüküyor. müthiş

Son düzenleme:

DRAGON

Administrator
Yönetici
SORUMLU
GameMaster [BATTLEKO]
Merhaba pc yi resetleyin, pc açılınca kurulu olan klasörü silin ve silinir. Sonra tekrar kurulum yapın C diskine otomatik kuracak güvenlik nedeniyle EVET - HAYIR windows seçenekleri çıkacaktır, EVET diyerek işleme devam edin .. Sorunsuz kurulum yapacaktır, gine sorun yaşarsanız facebook sayfamıza yazın pc bağlanıp yardımcı olalım.

BATTLEKO Hakkında

BATTLEKO Yaklaşık 10 senedir sizlere PVP sektöründe HOMEKO - MYKO - FARM olarak bir çok hizmet sağlamıştır, Artık FLAMESOFT kalitesi ve yeni YÖNETİM kadrosu ile üstün bir hizmet sağlamaya 2021 yılı itibariyle başlıyoruz, destekçilerimize teşekkürler

BATTLEKO Hakkında

ACS miz FLAMESOFT'a ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

• FACEBOOK
  • GMAİL
  • BATTLEKO Hakkında

Farm denince akla gelen sunucu..