BATTLEKO Forum sitemize hoşgeldin !

Hemen aramıza katıl ve gerçek FreeToPlay PvP nin Tadını Çıkar..

Clan Tanıtım OneStepToCHAOS Burda!!

memobjkx

New member
Öncelikle Hepinize Selamın Aleyküm.!
'OneStepToCHAOS!' Clanı Olarak Bizde Battleko ' dayız. !

Size biraz clanımızdan bahsedeyim aslında clan diye adlandırdığımız oyun içindeki topluluk bizim için gerçek hayatta yani real hayatta

Büyük bir dostlar meclisinden oluşmakta sadece oyunda kalmayıp gerçek hayatta da buluşup 25-35 yaşında abilerimiz ve kardeşlerimizden oluşmuş bir birliğiz.
Dostluğumuz, Kardeşliğimiz ortalama 4-14 yıla dayanmakta genel olarak mele oynamaktayız, öncelik olarak yeni gelen arkadaşlarımız olduğundan dolayı ilkten bir tanışma merasimi düzenlenir herkes birbirini tanıtır ve öncelik olarak farm ile ilerleyip bir düzene girdikten sonra pk mıza başlıyoruz.
Eğer sizde bizim aramıza katılmak isterseniz bana bu mesajın altından ulaşabilirsiniz!
Eğer hem keyfine bakıp hemde dostların ile bunu yapmak istiyorsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NOT: BİZİMLE TANIŞMAK İSTEYEN HERKES İLETİŞİME GEÇEBİLİR :)

CLAN : OneStepToCHAOS
Clan Başkanı : PabloPablo
Clan Irkı : Elmorad
Clan Kardeşlerimiz :
BrindaR
PabloPablo
KajmerPRQ
GannicuS
EkimOnline
SnakeEyess
EXPERSON
JagerMeister
YuceHonos
HardcoreSpartan
STELLAR
EsekHerif
UtahRaptor
Jolyjoker
Raquital
TheJungsad

BATTLEKO Hakkında

BATTLEKO Yaklaşık 10 senedir sizlere PVP sektöründe HOMEKO - MYKO - FARM olarak bir çok hizmet sağlamıştır, Artık FLAMESOFT kalitesi ve yeni YÖNETİM kadrosu ile üstün bir hizmet sağlamaya 2021 yılı itibariyle başlıyoruz, destekçilerimize teşekkürler

BATTLEKO Hakkında

ACS miz FLAMESOFT'a ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

• FACEBOOK
  • GMAİL
  • BATTLEKO Hakkında

Farm denince akla gelen sunucu..